Senaste resultat

Ulvacupen 2022 börjar
Slut
18/6
19/6
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
18060123 lör 18/06 19:30 lör 18/06 Åbrovallen 8 P12 (f 2010) Grp O Tibro AIK 1 Färdig Torslanda IK 4    
18060423 lör 18/06 19:30 lör 18/06 Åbrovallen 1 P12 (f 2010) Grp H Mariestads bk blå Färdig Mölltorp/Breviks AIF    
18060523 lör 18/06 19:30 lör 18/06 Åbrovallen 2 P12 (f 2010) Grp H Torslanda IK 3 Färdig Kinnarp/Slutarps IF    
18060623 lör 18/06 19:30 lör 18/06 Åbrovallen 3 P12 (f 2010) Grp J Grebbestads IF Färdig Bergums IF 1Blå    
18060723 lör 18/06 19:30 lör 18/06 Åbrovallen 4 P12 (f 2010) Grp J Våmbs IF 2 Färdig FBK Karlstad 2    
18060823 lör 18/06 19:30 lör 18/06 Åbrovallen 5 P12 (f 2010) Grp M Tibro AIK 2 Färdig Ulvåkers IF Röd    
18060923 lör 18/06 19:30 lör 18/06 Åbrovallen 6 P12 (f 2010) Grp M IK Zenith 1 Färdig IK Oddevold Blå    
18061023 lör 18/06 19:30 lör 18/06 Åbrovallen 7 P12 (f 2010) Grp O Egnahems BK 1 Färdig IFK Skövde 1    
18060122 lör 18/06 19:00 lör 18/06 Åbrovallen 8 P12 (f 2010) Grp N Öjersjö IF 1 Färdig Tymer IF Tymer/Lerdala    
18060422 lör 18/06 19:00 lör 18/06 Åbrovallen 1 P12 (f 2010) Grp G Vallens IF Blå Färdig Kungsladugårds BK Röd    
18060522 lör 18/06 19:00 lör 18/06 Åbrovallen 2 P12 (f 2010) Grp G Skövde AIK Vit Färdig Ahlafors IF    
18060622 lör 18/06 19:00 lör 18/06 Åbrovallen 3 P12 (f 2010) Grp I Landvetter IS Grön Färdig IFK Skövde 3    
18060722 lör 18/06 19:00 lör 18/06 Åbrovallen 4 P12 (f 2010) Grp I Mariestads bk röd Färdig Torslanda IK 1    
18060822 lör 18/06 19:00 lör 18/06 Åbrovallen 5 P12 (f 2010) Grp L Karlskoga SK Färdig IK Oddevold Gul    
18060922 lör 18/06 19:00 lör 18/06 Åbrovallen 6 P12 (f 2010) Grp L Stenstorps IF Färdig Landvetter IS Vit    
18061022 lör 18/06 19:00 lör 18/06 Åbrovallen 7 P12 (f 2010) Grp N Degerfors IF Färdig Tomtens IF    
18060121 lör 18/06 18:30 lör 18/06 Åbrovallen 8 P12 (f 2010) Grp O Egnahems BK 1 Färdig Tibro AIK 1    
18060421 lör 18/06 18:30 lör 18/06 Åbrovallen 1 P12 (f 2010) Grp H Mölltorp/Breviks AIF Färdig Kinnarp/Slutarps IF    
18060521 lör 18/06 18:30 lör 18/06 Åbrovallen 2 P12 (f 2010) Grp H Mariestads bk blå Färdig Torslanda IK 3    
18060621 lör 18/06 18:30 lör 18/06 Åbrovallen 3 P12 (f 2010) Grp J Bergums IF 1Blå Färdig FBK Karlstad 2    
18060721 lör 18/06 18:30 lör 18/06 Åbrovallen 4 P12 (f 2010) Grp J Grebbestads IF Färdig Våmbs IF 2    
18060821 lör 18/06 18:30 lör 18/06 Åbrovallen 5 P12 (f 2010) Grp M Ulvåkers IF Röd Färdig IK Oddevold Blå    
18060921 lör 18/06 18:30 lör 18/06 Åbrovallen 6 P12 (f 2010) Grp M Tibro AIK 2 Färdig IK Zenith 1    
18061021 lör 18/06 18:30 lör 18/06 Åbrovallen 7 P12 (f 2010) Grp O IFK Skövde 1 Färdig Torslanda IK 4    
18060120 lör 18/06 18:00 lör 18/06 Åbrovallen 8 P12 (f 2010) Grp N Degerfors IF Färdig Öjersjö IF 1    
18060420 lör 18/06 18:00 lör 18/06 Åbrovallen 1 P12 (f 2010) Grp G Kungsladugårds BK Röd Färdig Ahlafors IF    
18060520 lör 18/06 18:00 lör 18/06 Åbrovallen 2 P12 (f 2010) Grp G Vallens IF Blå Färdig Skövde AIK Vit    
18060620 lör 18/06 18:00 lör 18/06 Åbrovallen 3 P12 (f 2010) Grp I IFK Skövde 3 Färdig Torslanda IK 1    
18060720 lör 18/06 18:00 lör 18/06 Åbrovallen 4 P12 (f 2010) Grp I Landvetter IS Grön Färdig Mariestads bk röd    
18060820 lör 18/06 18:00 lör 18/06 Åbrovallen 5 P12 (f 2010) Grp L IK Oddevold Gul Färdig Landvetter IS Vit