Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass Betalstatus
Avesta aik P07 Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Avesta aik Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Bk Trix Bk-trix F08 Flickor 12 (födda 2008) Allt betalt
Bovall & Hunnebo if P-11 Hbif Pojkar 11 (födda 2009) Allt betalt
Degerfors IF Flickor 11 (födda 2009) Inga betalade
Degerfors IF Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
Egnahems BK Pojkar 10 (födda 2010) Allt betalt
Egnahems BK Pojkar 10 (födda 2010) Allt betalt
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) Allt betalt
Floda boif Flickor 11 (födda 2009) Inga betalade
Hertzöga BK Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
Hertzöga BK Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
Huskvarna ff Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Huskvarna ff Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
HÖRNEBO SK Flickor 11 (födda 2009) Inga betalade
HÖRNEBO SK Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
IFK Hjo Blå Flickor 11 (födda 2009) Inga betalade
IFK Hjo Vit Flickor 11 (födda 2009) Inga betalade
IFK Tidaholm Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
IFK Tidaholm Pojkar 11 (födda 2009) Allt betalt
IFK Tidaholm Pojkar 11 (födda 2009) Allt betalt
IFK Värnamo Flickor 11 (födda 2009) Allt betalt
IFK Värnamo Flickor 12 (födda 2008) Allt betalt
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Allt betalt
IK Zenith grön Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
IK Zenith vit Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
Kungsladugårds BK Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Landvetter IS Röd Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Landvetter IS Vit Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Landvetter IS Svart Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Lerdala If Pojkar 10 (födda 2010) Allt betalt
Lerdala if/ tymer if Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Lerums IS Vit Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Lerums IS Svart Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Lerums IS Lila Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Mariestad BoIS FF Vit Flickor 11 (födda 2009) Inga betalade
Mariestad BoIS FF Röd Flickor 11 (födda 2009) Inga betalade
Skara FC Blå Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Skara FC Vit Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Skara FC Röd Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Skultorps IF Gul Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Skultorps IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Skultorps IF Pojkar 11 (födda 2009) Allt betalt
Skultorps IF Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Skultorps IF Svart Flickor 10 (födda 2010) Allt betalt
Skultorps IF Gul Flickor 10 (födda 2010) Allt betalt
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Tibro AIK Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Tibro AIK Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Tymer/Lerdala Flickor 11 (födda 2009) Allt betalt
Tyresö Ff 2 Gul Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Tyresö Ff 1 Röd Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
TÖREBODA IK Flickor 11 (födda 2009) Allt betalt
TÖREBODA IK Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
Ulvåkers IF Röd Pojkar 10 (födda 2010) Allt betalt
Ulvåkers IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) Allt betalt
Ulvåkers IF / Värings Gif Pojkar 12 (födda 2008) Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) Allt betalt
Varnhems IF Pojkar 11 (födda 2009) Allt betalt
Våmbs IF Pojkar 10 (födda 2010) Allt betalt
Värnamo Södra Vit Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Värnamo Södra Röd Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Värnamo Södra Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Åsarp/Trädet FK Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Älvängen IK Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Älvängen IK Pojkar 10 (födda 2010) Inga betalade
Älvängens IK Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
Öjersjö IF Svart Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Öjersjö IF Blå Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Öjersjö IF Vit Pojkar 11 (födda 2009) Inga betalade
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) Inga betalade
Ösets BK Flickor 12 (födda 2008) Inga betalade
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice