Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn Betalstatus
Ahlafors IF Pojkar 10 (födda 2010) Ahlafors IF Allt betalt
Ahlafors IF Flickor 11 (födda 2009) Ahlafors IF Inga betalade
Bergums IF Flickor 10 (födda 2010) Bergums IF Inga betalade
Bovall & Hunnebo if Pojkar 11 (födda 2009) Bovall & Hunnebo if P-11 Hbif Inga betalade
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) Fagersanna IF Allt betalt
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) Falköpings KIK 2 Inga betalade
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) Falköpings KIK 1 Inga betalade
Floda boif Pojkar 11 (födda 2009) Floda boif Vit Inga betalade
Floda boif Pojkar 11 (födda 2009) Floda boif Blå Inga betalade
Floda boif Pojkar 12 (födda 2008) Floda BoIF Blå Inga betalade
Floda boif Pojkar 12 (födda 2008) Floda BoIF Vit Inga betalade
FlodaBoif F08 Flickor 12 (födda 2008) FlodaBoif F08 Inga betalade
Götene IF Pojkar 11 (födda 2009) Götene IF Blå Inga betalade
Götene IF Pojkar 11 (födda 2009) Götene IF Vit Inga betalade
Halvorstorps IS Pojkar 12 (födda 2008) Halvorstorps IS Gul Allt betalt
Halvorstorps IS Pojkar 12 (födda 2008) Halvorstorps IS Svart Allt betalt
Ifk Hjo Pojkar 12 (födda 2008) IFK HJO Allt betalt
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 3 Inga betalade
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 2 Inga betalade
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 1 Inga betalade
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Igelstorps IK 1 Allt betalt
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Igelstorps IK 2 Allt betalt
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Svart Allt betalt
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Vit Allt betalt
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Grön Allt betalt
IK Zenith Flickor 12 (födda 2008) IK Zenith grön Inga betalade
IK Zenith Flickor 12 (födda 2008) IK Zenith vit Inga betalade
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Kullavik IF 2 Inga betalade
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Kullavik IF 1 Inga betalade
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Kungsladugårds BK 2 Inga betalade
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Kungsladugårds BK 1 Inga betalade
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Lila Allt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Gul Allt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Blå Allt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Rosa Allt betalt
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 3 Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 5 Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 4 Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 1 Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 2 Inga betalade
Lerdala If Pojkar 10 (födda 2010) Lerdala If Inga betalade
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Vit Inga betalade
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Svart Inga betalade
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Gul Inga betalade
Skultorps IF Flickor 11 (födda 2009) Skultorps IF Allt betalt
Skärblacka if Flickor 12 (födda 2008) Skärblacka if Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Skövde AIK 1 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Skövde AIK 2 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Skövde AIK 2 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Skövde AIK 1 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Skövde AIK 2 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Skövde AIK 1 Inga betalade
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Skövde KIK 2 Inga betalade
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Skövde KIK 1 Inga betalade
Svärtinge SK Pojkar 11 (födda 2009) Svärtinge SK Blå Allt betalt
Svärtinge SK Pojkar 11 (födda 2009) Svärtinge SK Vit Allt betalt
Tidaholms GoIF Flickor 11 (födda 2009) Tidaholms GoIF Allt betalt
Torp Goif Flickor 11 (födda 2009) Torp Goif Allt betalt
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Trollhättan Bois 2 Inga betalade
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Trollhättan Bois 1 Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Röd Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Svart Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF 1 Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF 2 Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) Ulvåkers IF Allt betalt
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2008) Vallens IF Vit Allt betalt
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2008) Vallens IF Blå Allt betalt
Vallens IF Flickor 12 (födda 2008) Vallens if f08 Allt betalt
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) Våmbs IF 2 Inga betalade
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) Våmbs IF 1 Inga betalade
Värnamo Södra Pojkar 11 (födda 2009) Värnamo Södra Inga betalade
Värnamo Södra Pojkar 12 (födda 2008) Värnamo Södra vit Inga betalade
Värnamo Södra Pojkar 12 (födda 2008) Värnamo Södra röd Inga betalade
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice