Påmeldingsavgifter:
Alt betalt
Noen betalte
Ingen betalte

Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn Payment status
Ahlafors IF Pojkar 10 (födda 2010) Ahlafors IF Alt betalt
Ahlafors IF Flickor 11 (födda 2009) Ahlafors IF Ingen betalte
Bergums IF Flickor 10 (födda 2010) Bergums IF Ingen betalte
Bovall & Hunnebo if Pojkar 11 (födda 2009) Bovall & Hunnebo if P-11 Hbif Ingen betalte
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) Fagersanna IF Alt betalt
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) Falköpings KIK 2 Ingen betalte
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) Falköpings KIK 1 Ingen betalte
Floda boif Pojkar 11 (födda 2009) Floda boif Vit Ingen betalte
Floda boif Pojkar 11 (födda 2009) Floda boif Blå Ingen betalte
Floda boif Pojkar 12 (födda 2008) Floda BoIF Blå Ingen betalte
Floda boif Pojkar 12 (födda 2008) Floda BoIF Vit Ingen betalte
FlodaBoif F08 Flickor 12 (födda 2008) FlodaBoif F08 Ingen betalte
Götene IF Pojkar 11 (födda 2009) Götene IF Blå Ingen betalte
Götene IF Pojkar 11 (födda 2009) Götene IF Vit Ingen betalte
Halvorstorps IS Pojkar 12 (födda 2008) Halvorstorps IS Gul Alt betalt
Halvorstorps IS Pojkar 12 (födda 2008) Halvorstorps IS Svart Alt betalt
Ifk Hjo Pojkar 12 (födda 2008) IFK HJO Alt betalt
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 3 Ingen betalte
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 2 Ingen betalte
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 1 Ingen betalte
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Igelstorps IK 1 Alt betalt
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Igelstorps IK 2 Alt betalt
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Svart Alt betalt
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Vit Alt betalt
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Grön Alt betalt
IK Zenith Flickor 12 (födda 2008) IK Zenith grön Ingen betalte
IK Zenith Flickor 12 (födda 2008) IK Zenith vit Ingen betalte
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Kullavik IF 2 Ingen betalte
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Kullavik IF 1 Ingen betalte
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Kungsladugårds BK 2 Ingen betalte
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Kungsladugårds BK 1 Ingen betalte
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Lila Alt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Gul Alt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Blå Alt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Rosa Alt betalt
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 3 Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 5 Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 4 Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 1 Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 2 Ingen betalte
Lerdala If Pojkar 10 (födda 2010) Lerdala If Ingen betalte
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Vit Ingen betalte
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Svart Ingen betalte
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Gul Ingen betalte
Skultorps IF Flickor 11 (födda 2009) Skultorps IF Alt betalt
Skärblacka if Flickor 12 (födda 2008) Skärblacka if Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Skövde AIK 1 Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Skövde AIK 2 Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Skövde AIK 2 Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Skövde AIK 1 Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Skövde AIK 2 Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Skövde AIK 1 Ingen betalte
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Skövde KIK 2 Ingen betalte
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Skövde KIK 1 Ingen betalte
Svärtinge SK Pojkar 11 (födda 2009) Svärtinge SK Blå Alt betalt
Svärtinge SK Pojkar 11 (födda 2009) Svärtinge SK Vit Alt betalt
Tidaholms GoIF Flickor 11 (födda 2009) Tidaholms GoIF Alt betalt
Torp Goif Flickor 11 (födda 2009) Torp Goif Alt betalt
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Trollhättan Bois 2 Ingen betalte
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Trollhättan Bois 1 Ingen betalte
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Röd Alt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Svart Alt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF 1 Ingen betalte
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF 2 Ingen betalte
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) Ulvåkers IF Alt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) Ulvåkers IF Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) Ulvåkers IF Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) Ulvåkers IF Alt betalt
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2008) Vallens IF Vit Alt betalt
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2008) Vallens IF Blå Alt betalt
Vallens IF Flickor 12 (födda 2008) Vallens if f08 Alt betalt
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) Våmbs IF 2 Ingen betalte
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) Våmbs IF 1 Ingen betalte
Värnamo Södra Pojkar 11 (födda 2009) Värnamo Södra Ingen betalte
Värnamo Södra Pojkar 12 (födda 2008) Värnamo Södra vit Ingen betalte
Värnamo Södra Pojkar 12 (födda 2008) Värnamo Södra röd Ingen betalte
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice